Działka budowlana, ul. Słowicza
Słowicza, Dolaszewo, wielkopolskie
- 135 000 zł
- 787 m²
- 171,54 zł/m²
Natalia Góra
Skontaktuj się
Działka budowlana, ul. Słowicza
Słowicza, Dolaszewo, wielkopolskie
zaktualizowane:
27 kwietnia 2026
Działka budowlana, ul. Słowicza
Zaktualizowane: 27 kwietnia 2026
135 000 zł 787 m² 171,54 zł/m²
prostokątMedia:
prąd, woda, odprowadzanie ściekówSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: działka na sprzedaż
- Cena: 135 000 zł (171,54 zł/m²)
- Forma własności: własność
- Działka: budowlana, 787 m²
- kształt: prostokąt; długość: 23m; szerokość: 35m; teren pochyły, pusta, zabudowana
- dojazd drogą nieutwardzoną, działka nieogrodzona
- określone warunki zabudowy
- Media: prąd, woda w drodze, oczyszczalnia ścieków (działka uzbrojona)
- Źródło: biuro nieruchomości: KZ Nieruchomości s.c. M. Kittel-Zamojda i M. Zamojda, zaktualizowane: 27.04.2026
- numer ogłoszenia: KZSC-GS-4500
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Słowicza, Dolaszewo, Szydłowo, pilski, wielkopolskie
- Otoczenie: las
Opis nieruchomości
WYMARZONA DZIAŁKA BUDOWLANA Z ŚCIANĄ LASU
- DOLASZEWO, GM. SZYDŁOWO
TYLKO 10 MINUT DO SZYDŁOWA, 15 MINUT DO PIŁY!
Kluczowe Korzyści:
LOKALIZACJA: Działka Budowlana 787 m² Dolaszewo (ul. Słowicza) - Bezpośrednio przy Lesie
CEL: Idealna pod Dom Jednorodzinny Wolnostojący
STATUS: Wydane Warunki Zabudowy
CENA/ATUTY: Cisza, Spokój, Bliskość Natury, Szybki Dojazd Piła/Szydłowo
(...)