Nowy dom Dolaszewo
Dolaszewo, wielkopolskie
- 530 000 zł
- 74,24 m²
- 7 139,01 zł/m²
Biuro sprzedaży
Skontaktuj się
Nowy dom Dolaszewo
Dolaszewo, wielkopolskie
zaktualizowane:
22 maja 2026
Nowy dom Dolaszewo
Inwestycja: Osiedle Leśne - Dolaszewo
Zaktualizowane: 22 maja 2026
530 000 zł 74,24 m² 7 139,01 zł/m²
maj 2026
bliźniak
4
400 m²
na podjeździe
Zobacz na mapie
Termin realizacji:
maj 2026Rodzaj domu:
bliźniakLiczba pokoi:
4Powierzchnia działki:
400 m²Miejsce postojowe:
na podjeździeSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: nowy dom na sprzedaż
- Cena: 530 000 zł (7 139,01 zł/m²)
- Termin realizacji: maj 2026
- Status oferty: dostępne
- Rynek: pierwotny (oferta dewelopera)
- Charakterystyka domu 74,24 m², 4 pokoje (3 sypialnie), 1 łazienka; stan: deweloperski
- Budynek: bliźniak
- Działka: 400 m²
- Powierzchnia dodatkowa: taras
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Media: woda miejska / wodociąg, kanalizacja, ogrzewanie podłogowe, centralne ogrzewanie
- Miejsce/a postojowe: na podjeździe (1 miejsce)
- Źródło: oferta dewelopera: SAFE HOUSE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, zaktualizowane: 22.05.2026
- sygnatura ogłoszenia: B. | 74
Lokalizacja
- Inwestycja: Osiedle Leśne - Dolaszewo
- Adres: Dolaszewo, wielkopolskie
- Otoczenie: obrzeża miasta, osiedle domów jednorodzinnych, tereny zielone i rekreacyjne
- Na terenie inwestycji: plac zabaw, tereny zielone
- W pobliżu przystanek autobusowy, kościół, sklep, tereny zielone, las
Opis nieruchomości
Przytulny dom w zabudowie bliźniaczej, składający się z przedpokoju, salonu z aneksem kuchennym, łazienki, WC i 3 sypialni, mieszczący się nowym osiedlu (...)

Inwestycja realizowana przez:
SAFE HOUSE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Biuro sprzedaży
Sikorskiego 29/1
Piła 64-920
| DomD. Gen. 8 - St. S.Z. | 95 | 95 m² | 5 052,63 zł/m² | 4 | 480 000 zł |
| Dom | ||||
|
||||
| D. Gen. 8 - St. S.Z. | 95 |
| DomD. Gen 8 | 95 | 95 m² | 7 210,53 zł/m² | 4 | 685 000 zł |
| Dom | ||||
|
||||
| D. Gen 8 | 95 |
Biuro sprzedaży
512 518...
512 518 325
536 120 037